Europska runda: Real pečat kasni pobjedom nakon što je Messi postigao oznaku 400 golova

Luka Modrić doveo je Real u vodstvo u 18. minuti, bacajući labav loptu kući s ruba područja.

Na boku Santiago Solarija nedostajalo je sedam prvoligaša, a Karim Benzema je ozlijeđen na kraju prvog poluvremena. Suprotirao ih je Betisov Sergio Canales koji je izjednačio u 67. minuti.

Ali zamjenski Ceballos, bivši igrač Betisa, osigurao je Betclic vitalnu pobjedu s preostale dvije minute, poslavši svoj slobodni udarac ispred Betisovog zida i u korner.

Pobjeda je odvela Real Madrid iznad Alavésa i na četvrtom mjestu sa 33 boda, iako su još uvijek 10 bodova iza Barcelone koja je pobijedila Eibara 3-0. Zbogom Cesc Fàbregas, veznjak, tvorac i tempo diktator | Sean Ingle Pročitajte više

Igrajući na Nou Campu Lionel Messi postao je prvi igrač koji je postigao 400 golova u La Ligi.Luis Suárez pogodio je dva puta dok je Barça zadržao prednost od pet bodova nad Atlético Madridom pri vrhu tablice. More info

Messi je nevjerojatan štrajk proširio vlastiti rekord u La Ligi – Cristiano Ronaldo jedini je igrač koji je postigao gol više od 300 golova u španjolskom vrhunskom letu – i to 435. nastup u konkurenciji.

Direktor Paris St Germaina, Thomas Tuchel, rekao je da je njegova pobjeda od 3: 0 nad 10-godišnjim Amiensom “zaslužena “Dok su povećali prednost na vrhu Ligue 1 na 13 bodova.Edinson Cavani doveo je PSG u vodstvo nakon točnog udarca nakon prvog gola, dok je Amiens u 90. minuti uspio postići samo jedan pogodak.

Khaled Adénon poslat je zbog drugog prekršaja nakon što je srušen. izmučeni Kylian Mbappé neposredno prije nego što je francuski napadač minutu kasnije dodao drugi gol svoje ekipe. Brazilski branič Marquinhos dodao je trećinu za okončanje igre nakon što ju je stručno postavio Julian Draxler. Facebook Twitter Pinterest Cesc Fàbregas tijekom svog debija u Monaku protiv Marseillea. Fotografija: Jean Catuffe / Getty Images

U golovima Coppa Italia, Federico Bernardeschi i Moise Kean, vodili su Juventus u četvrtfinale s 2-0 golom u Bologni.Pridružit će im se Milan koji je nokautirao Sampdoriju 2-0 nakon produžetaka zahvaljujući dvojnici Patricka Cutronea, te Lazio koji je golom Novaka 4: 1 pobijedio seriju C Novara 4-1 golovima Luisa Alberta, Ciroa Immobilea (dva) i Sergeja Milinkovića -Savic.

Napolijev napadač Arkadiusz Milik postigao je jedan pogodak i Betclic app pružio asistenciju za drugi, pošto je njegova strana pobijedila Sassuola 2-0.

U Portugalu su čelnici Portu držali 0-0 Sporting CF.Can Franck Ribéry nema svoj odrezak od zlatnog lista i jede ga? |