Stanislava Cherchesova, ktorý zvíťazil nad priateľmi na vysokých miestach

Doposiaľ to bol jeden z obrázkov majstrovstiev sveta. Obočí zdvihol, ramená späť, dlane zdvihol, Vladimir Putin vychutnal prielom Ruska v úvodnom zápase proti Saudskej Arábii, než sa naklonil k handshake s Mohammedom bin Salmanom.

Putin nebol dokončený. Keď to prezidentský tím urobil 5-0 v čase zastavenia, držal svoje ruky dokorán v najrozsiahlejších pokrúteniach. Pri tejto príležitosti sa Bet365 pre saudskoarabského korunného kniežaťa nevyskytlo žiadne podanie ruky. S tým, ako to bolo, mohlo to vyzerať sponzorsky. Fanúšikovia Anglicka sa vrhli do Ruska na štvrťfinále svetového pohára Čítaj viac

Najprv treba povedať, že mnohí Rusi absolútne milovali Putinove reakcie, ktoré boli nejako v súlade s jeho verejným imidžom.Big Vlad je tu veľký muž a medzi všetkými obchodmi s tatom je Putinov tovar, z čoho veľa ho vykresľuje tvrdo a chladne.

Všeobecnejším bodom je, že Putin chytil srdca náladu príjemného prekvapenia. Ruský turnaj sa otvoril na pozadí pesimizmu. Tím najhoršej živej pamäte odpísal tím Stanislava Cherchesova, ktorý absolvoval sedem zápasov bez víťazstva. Rusko nielenže vyhralo El Gasico, ale išlo o bitku Egyptom. Do hry tri sa vrátil, keď ich Uruguaj rozpadol, a pred športové stávky Bet365 poslednými 16-timi zväzkami so Španielskom bol fatalizmus späť.Cherchesov a jeho hráči potrebovali zázrak.

Po ráznom defenzívnom zobrazení dostali jeden v podobe triumfu penaltového rozstrelu a v krajine, ktorá rád húpa z jedného extrému na druhý, náladu sa zmenilo. Teraz existuje nekonečný optimizmus; pocit, že je možné čokoľvek. Ak „Ros-Si-Ya“ dokáže poraziť Španielsko, tak prečo nie Chorvátsko v sobotnom štvrťfinále v Soči? Chorvátsko určite nevyzeralo ako svetoví šelmy vo svojom poslednom výhre v 16 prestrelkách nad Dánskom.

Cherchesov sa pýtal, či Chorvátsko je zápasom jeho života a života jeho hráčov. “Dúfam, že najdôležitejšie hry sú stále pred nami,” povedal a pokrčil plecami, na ktoré by bol Putin hrdý. Cherchesov sa zastavil.Poukázal na to. „Je to dobrá odpoveď?“ Spýtal sa. „Krátkosť je sestrou Bet365 geniality, ako povedal Anton Čechov.“

Dramatik 19. storočia nemohol napísať ruský rozmach, a to nielen preto, že jeho práca bola spojená s pochmúrnosťou. Dokonca aj najväčší autor fikcie by váhal umiestniť Rusko do prvého štvrťfinále majstrovstiev sveta od roku 1970, keď súťažili ako Sovietsky zväz. Nakoniec sú to vo finále tím s najnižším hodnotením. Napriek tomu sú tu.

Cherchesov povedal, že nebol „snívateľom“. Má cieľ a má poraziť Chorvátsko. Jeho heslá boli sústredené a vyvážené. “My Rusi máme radi extrémy, ale nechoďme do extrémov,” povedal Cherchesov. „Médiá môžu byť euforické, nie my. Pripomínanie si Španielska je dobrý príbeh, ale poďme sa tešiť.Kritika je dobrá. Mali by sme mať otvorené oči a naše uši pripravené a chválené po celú dobu, čo je zlé. Zároveň by mala byť kritika analytická. Nemalo by to byť poníženie. “

Cherchesov sa k tlačovej konferencii pripojil Mario Fernandes, a ak jeden hráč symbolizuje schopnosť tímu prekonať, je to on. Brazílsky pravý chrbát mal depresiu po tom, čo v roku 2009 podpísal svoju prvú seniorskú zmluvu v Grêmio, mal problémy so stravou a tiež sa pil a príliš sa zúčastňoval. ale šiel celú noc a zmeškal svoj let. Bol vyhodený z tímu. Svoj život zmenil, keď sa v roku 2012 presťahoval do CSKA Moskva, a hoci v roku 2014 by bol Brazíliou obmedzený, požiadal o občianstvo Ruska z dôvodu pobytu a v roku 2017 debutoval za ne.Fernandes vynikal na tomto turnaji. “Problémy, ktoré som mal, sú v minulosti,” uviedol. “Teraz som iný muž.”

Cherchesov oznámil, že útočiaci záložník Alan Dzagoev, ktorý bol po útoku na Saudskú Arámu zranený, sa vrátil na tréning a bol k dispozícii. Aleksandr Golovin však v jeho neprítomnosti zapôsobil na 10. miesto. Yuri Zhirkov s ľavou stranou bojuje s problémom teľaťa.

Čo s ostatnými časťami tímových správ? Zúčastní sa Putin? Jeho hovorca Dmitrij Pestov povedal, že Putin bude hru sledovať v Moskve, pretože je tak zaneprázdnený, ale nebolo by prekvapením, keby sa ukázal. Putin miluje Soči a má tu bydlisko. “Prezident ma zavolal pred španielskou hrou a po nej,” uviedol Cherchesov. „Keď nás podporuje, je to pre nás pohodlné.Ide o ďalšiu podporu z hľadiska motivácie. “

Rate this post